Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Tomato disumbat dengan quinoa, herba, dan daging ayam belanda tanpa lemak atau lentil mempunyai indeks glisemik 40, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 5 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding other lain, Tomato disumbat dengan quinoa, herba, dan daging ayam belanda tanpa lemak atau lentil berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Tomato disumbat dengan quinoa, herba, dan daging ayam belanda tanpa lemak atau lentil adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 95 kcal |
| Karbohidrat | 13g |
| Gula (jumlah) | 3g |
| Semula jadi | 3.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 3.5g |
| Larut | 1.1g |
| Tidak larut | 2.4g |
| Protein | 7g |
| Lemak | 2.5g |
| Tepu | 0.5g |
| Tidak tepu | 2g |
| Natrium | 120mg |
Tomato disumbat dengan quinoa, herba, dan daging ayam belanda tanpa lemak atau lentil mempunyai indeks glisemik 40, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 5 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Tomato disumbat dengan quinoa, herba, dan daging ayam belanda tanpa lemak atau lentil mempunyai indeks glisemik rendah (40), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Tomato disumbat dengan quinoa, herba, dan daging ayam belanda tanpa lemak atau lentil mempunyai beban glisemik 5 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →