Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
tepung kacang tiger mempunyai indeks glisemik 35, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 19 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding nuts lain, tepung kacang tiger berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
tepung kacang tiger adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 450 kcal |
| Karbohidrat | 55g |
| Gula (jumlah) | 20g |
| Semula jadi | 20.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 20g |
| Larut | 6g |
| Tidak larut | 14g |
| Protein | 5g |
| Lemak | 25g |
| Tepu | 5g |
| Tidak tepu | 20g |
| Natrium | 10mg |
tepung kacang tiger mempunyai indeks glisemik 35, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 19 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
tepung kacang tiger mempunyai indeks glisemik rendah (35), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
tepung kacang tiger mempunyai beban glisemik 19 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →