Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
tepung kacang soya panggang mempunyai indeks glisemik 60, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 19 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding legumes lain, tepung kacang soya panggang berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
tepung kacang soya panggang sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 450 kcal |
| Karbohidrat | 32g |
| Gula (jumlah) | 10g |
| Semula jadi | 10.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 15g |
| Larut | 4.5g |
| Tidak larut | 10.5g |
| Protein | 36g |
| Lemak | 23g |
| Tepu | 3.2g |
| Tidak tepu | 18g |
| Natrium | 2mg |
tepung kacang soya panggang mempunyai indeks glisemik 60, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 19 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
tepung kacang soya panggang mempunyai indeks glisemik sederhana (60). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
tepung kacang soya panggang mempunyai beban glisemik 19 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →