Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Pes harissa mempunyai indeks glisemik 20, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 3 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding other lain, Pes harissa berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Pes harissa adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 210 kcal |
| Karbohidrat | 15g |
| Gula (jumlah) | 6g |
| Semula jadi | 6.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 4g |
| Larut | 1.2g |
| Tidak larut | 2.8g |
| Protein | 3g |
| Lemak | 15g |
| Tepu | 2g |
| Tidak tepu | 13g |
| Natrium | 1200mg |
Pes harissa mempunyai indeks glisemik 20, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 3 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Pes harissa mempunyai indeks glisemik rendah (20), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Pes harissa mempunyai beban glisemik 3 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →