Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Perapan BBQ mempunyai indeks glisemik 60, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 24 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Berbanding other lain, Perapan BBQ berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Perapan BBQ sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbohidrat | 40g |
| Gula (jumlah) | 32g |
| Semula jadi | 4.0g |
| Ditambah | 28g |
| Serat | 1g |
| Larut | 0.3g |
| Tidak larut | 0.7g |
| Protein | 1g |
| Lemak | 1g |
| Tepu | 0.2g |
| Tidak tepu | 0.8g |
| Natrium | 1200mg |
Perapan BBQ mempunyai indeks glisemik 60, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 24 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Perapan BBQ mempunyai indeks glisemik sederhana (60). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Perapan BBQ mempunyai beban glisemik 24 per 100g, menunjukkan kesan ketara pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →