Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Peperami Original Sosej Snek mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding meat lain, Peperami Original Sosej Snek berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Peperami Original Sosej Snek adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 450 kcal |
| Karbohidrat | 2.5g |
| Gula (jumlah) | 1.5g |
| Semula jadi | 0.5g |
| Ditambah | 1g |
| Serat | 0g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 23g |
| Lemak | 38g |
| Tepu | 15g |
| Tidak tepu | 23g |
| Natrium | 1800mg |
Peperami Original Sosej Snek mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Peperami Original Sosej Snek mempunyai indeks glisemik rendah (0), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Peperami Original Sosej Snek mempunyai beban glisemik 0 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →