Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Pancake daripada oat gulung penuh dan telur, tanpa gula tambahan mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 12 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding grains lain, Pancake daripada oat gulung penuh dan telur, tanpa gula tambahan berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Pancake daripada oat gulung penuh dan telur, tanpa gula tambahan sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 170 kcal |
| Karbohidrat | 22g |
| Gula (jumlah) | 1.2g |
| Semula jadi | 1.2g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 3.2g |
| Larut | 1.28g |
| Tidak larut | 1.92g |
| Protein | 8g |
| Lemak | 5g |
| Tepu | 1.2g |
| Tidak tepu | 3.2g |
| Natrium | 120mg |
Pancake daripada oat gulung penuh dan telur, tanpa gula tambahan mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 12 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Pancake daripada oat gulung penuh dan telur, tanpa gula tambahan mempunyai indeks glisemik sederhana (55). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Pancake daripada oat gulung penuh dan telur, tanpa gula tambahan mempunyai beban glisemik 12 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →