Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Pancake mempunyai indeks glisemik 67, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 24 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Berbanding sweets lain, Pancake berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Pancake sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 220 kcal |
| Karbohidrat | 36g |
| Gula (jumlah) | 8g |
| Semula jadi | 2.0g |
| Ditambah | 6g |
| Serat | 1.1g |
| Larut | 0.3g |
| Tidak larut | 0.8g |
| Protein | 6g |
| Lemak | 6g |
| Tepu | 2.2g |
| Tidak tepu | 3.2g |
| Natrium | 430mg |
Pancake mempunyai indeks glisemik 67, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 24 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Pancake mempunyai indeks glisemik sederhana (67). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Pancake mempunyai beban glisemik 24 per 100g, menunjukkan kesan ketara pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →