Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Omelet dengan telur ayam kampung, keju kambing, dan herba segar mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding dairy lain, Omelet dengan telur ayam kampung, keju kambing, dan herba segar berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Omelet dengan telur ayam kampung, keju kambing, dan herba segar adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 170 kcal |
| Karbohidrat | 1.5g |
| Gula (jumlah) | 1g |
| Semula jadi | 1.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 0g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 12g |
| Lemak | 13g |
| Tepu | 5.5g |
| Tidak tepu | 6.5g |
| Natrium | 260mg |
Omelet dengan telur ayam kampung, keju kambing, dan herba segar mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Omelet dengan telur ayam kampung, keju kambing, dan herba segar mempunyai indeks glisemik rendah (0), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Omelet dengan telur ayam kampung, keju kambing, dan herba segar mempunyai beban glisemik 0 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →