Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Omelet bayam dengan biji rami kisar mempunyai indeks glisemik 10, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 1 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding other lain, Omelet bayam dengan biji rami kisar berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Omelet bayam dengan biji rami kisar adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 145 kcal |
| Karbohidrat | 2.5g |
| Gula (jumlah) | 1.1g |
| Semula jadi | 1.1g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 2.2g |
| Larut | 0.7g |
| Tidak larut | 1.5g |
| Protein | 10.5g |
| Lemak | 10.5g |
| Tepu | 2.5g |
| Tidak tepu | 7.5g |
| Natrium | 220mg |
Omelet bayam dengan biji rami kisar mempunyai indeks glisemik 10, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 1 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Omelet bayam dengan biji rami kisar mempunyai indeks glisemik rendah (10), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Omelet bayam dengan biji rami kisar mempunyai beban glisemik 1 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →