Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
oat potong keluli mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 12 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding grains lain, oat potong keluli berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
oat potong keluli sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 375 kcal |
| Karbohidrat | 67g |
| Gula (jumlah) | 1g |
| Semula jadi | 1.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 10g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 13g |
| Lemak | 7g |
| Tepu | 1.2g |
| Tidak tepu | 5.8g |
| Natrium | 2mg |
oat potong keluli mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 12 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
oat potong keluli mempunyai indeks glisemik sederhana (55). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
oat potong keluli mempunyai beban glisemik 12 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →