Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Negima nabe dengan bayam atau kale mempunyai indeks glisemik 25, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 1 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding other lain, Negima nabe dengan bayam atau kale berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Negima nabe dengan bayam atau kale adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 55 kcal |
| Karbohidrat | 4g |
| Gula (jumlah) | 1.2g |
| Semula jadi | 1.2g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 1.7g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 6g |
| Lemak | 1.5g |
| Tepu | 0.4g |
| Tidak tepu | 1.1g |
| Natrium | 350mg |
Negima nabe dengan bayam atau kale mempunyai indeks glisemik 25, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 1 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Negima nabe dengan bayam atau kale mempunyai indeks glisemik rendah (25), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Negima nabe dengan bayam atau kale mempunyai beban glisemik 1 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →