Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teljes kiőrlésű rozs bruschetta paradicsommal és fűszerekkel glikémiás indexe 50, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Teljes kiőrlésű rozs bruschetta paradicsommal és fűszerekkel glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Teljes kiőrlésű rozs bruschetta paradicsommal és fűszerekkel jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 110 kcal |
| Szénhidrátok | 20g |
| Cukrok (összesen) | 2.5g |
| Természetes | 2.5g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 5g |
| Vízoldható | 1.5g |
| Vízoldhatatlan | 3.5g |
| Fehérje | 3.5g |
| Zsír | 1.2g |
| Telített | 0.2g |
| Telítetlen | 1g |
| Nátrium | 250mg |
Teljes kiőrlésű rozs bruschetta paradicsommal és fűszerekkel glikémiás indexe 50, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Teljes kiőrlésű rozs bruschetta paradicsommal és fűszerekkel alacsony glikémiás indexű (50), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Teljes kiőrlésű rozs bruschetta paradicsommal és fűszerekkel glikémiás terhelése 100g-onként 10, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →