Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teljes kiőrlésű mézeskalács eritrittel glikémiás indexe 35, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Teljes kiőrlésű mézeskalács eritrittel glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Teljes kiőrlésű mézeskalács eritrittel jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 230 kcal |
| Szénhidrátok | 38g |
| Cukrok (összesen) | 2g |
| Természetes | 2.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 6g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 6g |
| Zsír | 6g |
| Telített | 1.2g |
| Telítetlen | 4.2g |
| Nátrium | 180mg |
Teljes kiőrlésű mézeskalács eritrittel glikémiás indexe 35, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Teljes kiőrlésű mézeskalács eritrittel alacsony glikémiás indexű (35), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Teljes kiőrlésű mézeskalács eritrittel glikémiás terhelése 100g-onként 10, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →