Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tejszínhab glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 14 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Tejszínhab glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Tejszínhab mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 320 kcal |
| Szénhidrátok | 25g |
| Cukrok (összesen) | 24g |
| Természetes | 4.0g |
| Hozzáadott | 20g |
| Rost | 0g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 2.5g |
| Zsír | 23g |
| Telített | 14g |
| Telítetlen | 9g |
| Nátrium | 40mg |
Tejszínhab glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 14 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Tejszínhab közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Tejszínhab glikémiás terhelése 100g-onként 14, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →