Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Szójakrém glikémiás indexe 30, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más legumes összehasonlítva Szójakrém glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Szójakrém jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 180 kcal |
| Szénhidrátok | 4g |
| Cukrok (összesen) | 1g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 0.5g |
| Vízoldható | 0.2g |
| Vízoldhatatlan | 0.4g |
| Fehérje | 2.5g |
| Zsír | 18g |
| Telített | 2g |
| Telítetlen | 16g |
| Nátrium | 60mg |
Szójakrém glikémiás indexe 30, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Szójakrém alacsony glikémiás indexű (30), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Szójakrém glikémiás terhelése 100g-onként 1, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →