Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Szója schnitzel glikémiás indexe 45, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 8 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más legumes összehasonlítva Szója schnitzel glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Szója schnitzel jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 210 kcal |
| Szénhidrátok | 18g |
| Cukrok (összesen) | 2g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 1g |
| Rost | 5g |
| Vízoldható | 1.5g |
| Vízoldhatatlan | 3.5g |
| Fehérje | 15g |
| Zsír | 9g |
| Telített | 1.2g |
| Telítetlen | 7.8g |
| Nátrium | 480mg |
Szója schnitzel glikémiás indexe 45, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 8 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Szója schnitzel alacsony glikémiás indexű (45), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Szója schnitzel glikémiás terhelése 100g-onként 8, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →