Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Szója göndörödések glikémiás indexe 25, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 5 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más legumes összehasonlítva Szója göndörödések glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Szója göndörödések jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 330 kcal |
| Szénhidrátok | 21g |
| Cukrok (összesen) | 9g |
| Természetes | 9.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 8g |
| Vízoldható | 2.4g |
| Vízoldhatatlan | 5.6g |
| Fehérje | 33g |
| Zsír | 13g |
| Telített | 2g |
| Telítetlen | 11g |
| Nátrium | 30mg |
Szója göndörödések glikémiás indexe 25, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 5 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Szója göndörödések alacsony glikémiás indexű (25), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Szója göndörödések glikémiás terhelése 100g-onként 5, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →