Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Refried bab glikémiás indexe 35, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 6 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más legumes összehasonlítva Refried bab glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Refried bab jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 120 kcal |
| Szénhidrátok | 18g |
| Cukrok (összesen) | 0.6g |
| Természetes | 0.6g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 5g |
| Vízoldható | 1.5g |
| Vízoldhatatlan | 3.5g |
| Fehérje | 5.5g |
| Zsír | 3g |
| Telített | 0.7g |
| Telítetlen | 2.3g |
| Nátrium | 400mg |
Refried bab glikémiás indexe 35, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 6 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Refried bab alacsony glikémiás indexű (35), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Refried bab glikémiás terhelése 100g-onként 6, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →