Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Quiche szelet glikémiás indexe 30, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 4 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más other összehasonlítva Quiche szelet glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Quiche szelet jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 290 kcal |
| Szénhidrátok | 13g |
| Cukrok (összesen) | 2g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 1g |
| Rost | 1g |
| Vízoldható | 0.3g |
| Vízoldhatatlan | 0.7g |
| Fehérje | 9g |
| Zsír | 22g |
| Telített | 10g |
| Telítetlen | 10g |
| Nátrium | 480mg |
Quiche szelet glikémiás indexe 30, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 4 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Quiche szelet alacsony glikémiás indexű (30), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Quiche szelet glikémiás terhelése 100g-onként 4, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →