Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
ranch mártás keverék glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 33 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más other összehasonlítva ranch mártás keverék glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
ranch mártás keverék mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 350 kcal |
| Szénhidrátok | 55g |
| Cukrok (összesen) | 8g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 7g |
| Rost | 2g |
| Vízoldható | 0.6g |
| Vízoldhatatlan | 1.4g |
| Fehérje | 5g |
| Zsír | 13g |
| Telített | 4g |
| Telítetlen | 9g |
| Nátrium | 4000mg |
ranch mártás keverék glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 33 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
ranch mártás keverék közepes glikémiás indexű (60). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
ranch mártás keverék glikémiás terhelése 100g-onként 33, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →