Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Quiche Lorraine glikémiás indexe 28, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 3 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más other összehasonlítva Quiche Lorraine glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Quiche Lorraine jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 320 kcal |
| Szénhidrátok | 11g |
| Cukrok (összesen) | 2.5g |
| Természetes | 2.0g |
| Hozzáadott | 0.5g |
| Rost | 0.7g |
| Vízoldható | 0.2g |
| Vízoldhatatlan | 0.5g |
| Fehérje | 10g |
| Zsír | 26g |
| Telített | 12g |
| Telítetlen | 12g |
| Nátrium | 600mg |
Quiche Lorraine glikémiás indexe 28, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 3 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Quiche Lorraine alacsony glikémiás indexű (28), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Quiche Lorraine glikémiás terhelése 100g-onként 3, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →