Főtt édesburgonya

Főtt édesburgonya

GI 44 · Alacsony GL 11 · Közepes Score 8/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Főtt édesburgonya glikémiás indexe 44, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 11 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.

Más vegetables összehasonlítva Főtt édesburgonya glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.

Főtt édesburgonya jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.

Glikémiás Index 44
Alacsony GI
Legjobb vércukorkontrollhoz
Glikémiás Terhelés 11
Közepes GL
Mérsékelt hatás a vércukorra
86
Kalória
20.1g
Szénhidrátok
1.6g
Fehérje
0.1g
Zsír

Logi Pontszám: 8/10

Miért ez a pontszám?

Feldolgozottság szintje

25%
Minimális

Tápértékek (100g-onként)

Kalória86 kcal
Szénhidrátok20.1g
Cukrok (összesen)4.2g
Természetes4.2g
Hozzáadott0g
Rost3g
Vízoldható0g
Vízoldhatatlan0g
Fehérje1.6g
Zsír0.1g
Telített0.02g
Telítetlen0.01g
Nátrium55mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Főtt édesburgonya glikémiás indexe?

Főtt édesburgonya glikémiás indexe 44, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 11 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Főtt édesburgonya inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Főtt édesburgonya alacsony glikémiás indexű (44), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.

Hogyan hat a Főtt édesburgonya a vércukorra?

Főtt édesburgonya glikémiás terhelése 100g-onként 11, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

Főtt zöldségek Sanghaji bok choy Leves tofuval és sötét leveles zöldségekkel Cékla leves Krakus céklaleves Winiary vörös céklaleves Tök curry Reggeli burgonya
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.