Blansírozott és turmixolt friss paradicsom (só nélkül)

GI 15 · Alacsony GL 1 · Alacsony Score 9/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Blansírozott és turmixolt friss paradicsom (só nélkül) glikémiás indexe 15, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Más vegetables összehasonlítva Blansírozott és turmixolt friss paradicsom (só nélkül) glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.

Blansírozott és turmixolt friss paradicsom (só nélkül) jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.

Glikémiás Index 15
Alacsony GI
Legjobb vércukorkontrollhoz
Glikémiás Terhelés 1
Alacsony GL
Minimális hatás a vércukorra
18
Kalória
3.9g
Szénhidrátok
0.9g
Fehérje
0.2g
Zsír

Logi Pontszám: 9/10

Miért ez a pontszám?

  • Alacsony kalória- és glikémiás terhelésű
  • Vitaminokban és antioxidánsokban gazdag
  • Jó rosttartalom
  • Alacsony fehérjetartalom
  • Természetes cukrokat tartalmaz

Feldolgozottság szintje

25%
Minimális

Tápértékek (100g-onként)

Kalória18 kcal
Szénhidrátok3.9g
Cukrok (összesen)2.6g
Természetes2.6g
Hozzáadott0g
Rost1.2g
Vízoldható0.4g
Vízoldhatatlan0.8g
Fehérje0.9g
Zsír0.2g
Telített0.03g
Telítetlen0.17g
Nátrium5mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Blansírozott és turmixolt friss paradicsom (só nélkül) glikémiás indexe?

Blansírozott és turmixolt friss paradicsom (só nélkül) glikémiás indexe 15, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Blansírozott és turmixolt friss paradicsom (só nélkül) inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Blansírozott és turmixolt friss paradicsom (só nélkül) alacsony glikémiás indexű (15), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.

Hogyan hat a Blansírozott és turmixolt friss paradicsom (só nélkül) a vércukorra?

Blansírozott és turmixolt friss paradicsom (só nélkül) glikémiás terhelése 100g-onként 1, ami minimális hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

Friss paradicsomszósz Házi ketchup Zöldségalaplé (házi, só nélkül) Házi készítésű zöldség relish (cukor nélkül) Friss paradicsom és keményítőmentes zöldségek kevert szósza Friss zöldségleves Komlóhajtás Tormagyökér
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.