prašak od jaja

prašak od jaja

Nema glikemijskog indeksa7/10

Glikemijski indeks još nije izmjeren

1.1 g ugljikohidrata na 100 g
Logi ocjena 7/10
  • Vrlo visok udio proteina
  • Visok udio zasićenih masti

prašak od jaja još nema izmjeren glikemijski indeks. Sadrži 1.1 g ugljikohidrata na 100 g.

Ažurirano 3. srp 2026. · Izvori: USDA FoodData Central #172188 , Logi Nutrition tim · Nije medicinski savjet · Prijavi grešku

Oblici Jaje

Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom

Smanjite šećer u krvi pametnijim izborom hrane

prašak od jaja je jedna od 11.139 namirnica koje Logi ocjenjuje kada fotografirate obrok — s porcijom.

Nastavi na webu
Logi app, food index screen

Nutritivne vrijednosti (na 100g)

592
Kalorije
1.13 g
Ugljikohidrati
48.05 g
Proteini
43.9 g
Masti
na 100g
Kalorije592 kcal
Ugljikohidrati1.13 g
Šećeri (ukupno)0.56 g
Prirodni0.6 g
Dodani0 g
Vlakna0 g
Topiva0 g
Netopiva0 g
Proteini48.05 g
Masti43.9 g
Zasićene13.9 g
Nezasićene25.61 g
Natrij450 mg

Stupanj prerade

65%
Visoko prerađen
Zašto ova ocjena?
  • Vrlo visok udio proteina
  • Nizak udio ugljikohidrata i šećera
  • Nizak stupanj obrade
  • Visok udio zasićenih masti
  • Bez prehrambenih vlakana
  • Visoka kalorijska gustoća

Alergeni

Sadrži: jaja

Recepti s niskim GI na Logi Food Coach

Često postavljana pitanja

Koji je glikemijski indeks prašak od jaja?

Glikemijski indeks za prašak od jaja još nije izmjeren. Sadrži 1.1 g ugljikohidrata na 100 g.

Je li prašak od jaja prikladan za osobe s inzulinskom rezistencijom?

Glikemijski indeks za prašak od jaja nije izmjeren. Uz 1.1 g ugljikohidrata na 100 g, pripazite na veličinu porcije.

Provjeri prašak od jaja u Logi aplikaciji, s vašom porcijom.

Food diary cheat sheet

Besplatan PDF — 3 str.

Tvoj tjedni dnevnik prehrane

Bilježi obroke, glikemijsko opterećenje i raspoloženje. Uoči obrasce za 3 tjedna.

Bez spama. Odjavi se kad želiš.