Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
Pakirani kroasan ima glikemijski indeks 70, što ga svrstava u hranu s visokim GI. S glikemijskim opterećenjem 32 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim sweets, Pakirani kroasan rangira se među najvišima po glikemijskom indeksu.
Pakirani kroasan može uzrokovati brze skokove šećera u krvi i treba ga konzumirati u malim porcijama.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 410 kcal |
| Ugljikohidrati | 45g |
| Šećeri (ukupno) | 10g |
| Prirodni | 2.0g |
| Dodani | 8g |
| Vlakna | 2g |
| Topiva | 0.4g |
| Netopiva | 1.6g |
| Proteini | 7g |
| Masti | 22g |
| Zasićene | 13g |
| Nezasićene | 7g |
| Natrij | 400mg |
Pakirani kroasan ima glikemijski indeks 70, što ga svrstava u hranu s visokim GI. S glikemijskim opterećenjem 32 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
Pakirani kroasan ima visok glikemijski indeks (70). Osobe s inzulinskom rezistencijom trebaju ograničiti unos.
Pakirani kroasan ima glikemijsko opterećenje 32 na 100g, što ukazuje na značajan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →