Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →
Το Κοκτέιλ Νταϊκίρι (σε μπουκάλι) έχει γλυκαιμικό δείκτη 65, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με μέτριο ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 12 ανά 100g, έχει μέτρια επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Σε σύγκριση με άλλα beverages, το Κοκτέιλ Νταϊκίρι (σε μπουκάλι) κατατάσσεται πάνω από τον μέσο όρο στον γλυκαιμικό δείκτη.
Το Κοκτέιλ Νταϊκίρι (σε μπουκάλι) είναι κατάλληλο σε μέτριες ποσότητες για άτομα που παρακολουθούν τα επίπεδα σακχάρου.
Γιατί αυτή η βαθμολογία;
| Θερμίδες | 140 kcal |
| Υδατάνθρακες | 18g |
| Σάκχαρα (σύνολο) | 17g |
| Φυσικά | 2.0g |
| Προστιθέμενα | 15g |
| Φυτικές ίνες | 0g |
| Διαλυτές | 0g |
| Αδιάλυτες | 0g |
| Πρωτεΐνες | 0g |
| Λίπη | 0g |
| Κορεσμένα | 0g |
| Ακόρεστα | 0g |
| Νάτριο | 5mg |
Το Κοκτέιλ Νταϊκίρι (σε μπουκάλι) έχει γλυκαιμικό δείκτη 65, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με μέτριο ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 12 ανά 100g, έχει μέτρια επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Το Κοκτέιλ Νταϊκίρι (σε μπουκάλι) έχει μέτριο γλυκαιμικό δείκτη (65). Άτομα με αντίσταση στην ινσουλίνη μπορούν να το καταναλώνουν με μέτρο.
Το Κοκτέιλ Νταϊκίρι (σε μπουκάλι) έχει γλυκαιμικό φορτίο 12 ανά 100g, γεγονός που υποδηλώνει μέτρια επίδραση στα επίπεδα σακχάρου αίματος.
Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →