Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →
Το σάλτσα μπανγκ μπανγκ έχει γλυκαιμικό δείκτη 45, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με χαμηλό ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 9 ανά 100g, έχει ελάχιστη επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Σε σύγκριση με άλλα other, το σάλτσα μπανγκ μπανγκ κατατάσσεται μεταξύ των χαμηλότερων στον γλυκαιμικό δείκτη.
Το σάλτσα μπανγκ μπανγκ είναι καλή επιλογή για άτομα που διαχειρίζονται το σάκχαρο, την αντίσταση στην ινσουλίνη ή ακολουθούν διατροφή χαμηλού ΓΔ.
Γιατί αυτή η βαθμολογία;
| Θερμίδες | 400 kcal |
| Υδατάνθρακες | 20g |
| Σάκχαρα (σύνολο) | 15g |
| Φυσικά | 3.0g |
| Προστιθέμενα | 12g |
| Φυτικές ίνες | 0g |
| Διαλυτές | 0g |
| Αδιάλυτες | 0g |
| Πρωτεΐνες | 1g |
| Λίπη | 35g |
| Κορεσμένα | 5g |
| Ακόρεστα | 30g |
| Νάτριο | 900mg |
Το σάλτσα μπανγκ μπανγκ έχει γλυκαιμικό δείκτη 45, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με χαμηλό ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 9 ανά 100g, έχει ελάχιστη επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Το σάλτσα μπανγκ μπανγκ έχει χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη (45), καθιστώντας το καλή επιλογή για άτομα με αντίσταση στην ινσουλίνη.
Το σάλτσα μπανγκ μπανγκ έχει γλυκαιμικό φορτίο 9 ανά 100g, γεγονός που υποδηλώνει ελάχιστη επίδραση στα επίπεδα σακχάρου αίματος.
Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →