Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těstoviny z naklíčené čočky má glykemický index 35, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 19 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními legumes se Těstoviny z naklíčené čočky řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Těstoviny z naklíčené čočky je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 340 kcal |
| Sacharidy | 55g |
| Cukry (celkem) | 2g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 10g |
| Rozpustná | 3g |
| Nerozpustná | 7g |
| Bílkoviny | 24g |
| Tuky | 2.5g |
| Nasycené | 0.4g |
| Nenasycené | 2.1g |
| Sodík | 5mg |
Těstoviny z naklíčené čočky má glykemický index 35, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 19 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těstoviny z naklíčené čočky má nízký glykemický index (35), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Těstoviny z naklíčené čočky má glykemickou zátěž 19 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →