Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sýr Beemster má glykemický index 0, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními dairy se Sýr Beemster řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Sýr Beemster je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 380 kcal |
| Sacharidy | 1g |
| Cukry (celkem) | 1g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 25g |
| Tuky | 32g |
| Nasycené | 20g |
| Nenasycené | 12g |
| Sodík | 800mg |
Sýr Beemster má glykemický index 0, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Sýr Beemster má nízký glykemický index (0), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Sýr Beemster má glykemickou zátěž 0 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →