Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sušený půlený hrách má glykemický index 32, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 19 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními legumes se Sušený půlený hrách řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Sušený půlený hrách je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 341 kcal |
| Sacharidy | 60.1g |
| Cukry (celkem) | 8.8g |
| Přirozené | 8.8g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 25.5g |
| Rozpustná | 7.65g |
| Nerozpustná | 17.85g |
| Bílkoviny | 24.6g |
| Tuky | 1.2g |
| Nasycené | 0.2g |
| Nenasycené | 1g |
| Sodík | 5mg |
Sušený půlený hrách má glykemický index 32, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 19 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sušený půlený hrách má nízký glykemický index (32), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Sušený půlený hrách má glykemickou zátěž 19 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →