Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sušené pinto fazole má glykemický index 39, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 11 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními legumes se Sušené pinto fazole řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Sušené pinto fazole je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 143 kcal |
| Sacharidy | 27.2g |
| Cukry (celkem) | 0.6g |
| Přirozené | 0.6g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 9g |
| Rozpustná | 2.7g |
| Nerozpustná | 6.3g |
| Bílkoviny | 9g |
| Tuky | 0.8g |
| Nasycené | 0.2g |
| Nenasycené | 0.6g |
| Sodík | 2mg |
Sušené pinto fazole má glykemický index 39, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 11 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sušené pinto fazole má nízký glykemický index (39), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Sušené pinto fazole má glykemickou zátěž 11 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →