Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Omáčka ze slunečnicového másla s chilli a octem má glykemický index 0, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními other se Omáčka ze slunečnicového másla s chilli a octem řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Omáčka ze slunečnicového másla s chilli a octem je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 420 kcal |
| Sacharidy | 13g |
| Cukry (celkem) | 4g |
| Přirozené | 4.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 5g |
| Rozpustná | 1.5g |
| Nerozpustná | 3.5g |
| Bílkoviny | 13g |
| Tuky | 36g |
| Nasycené | 4g |
| Nenasycené | 30g |
| Sodík | 120mg |
Omáčka ze slunečnicového másla s chilli a octem má glykemický index 0, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Omáčka ze slunečnicového másla s chilli a octem má nízký glykemický index (0), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Omáčka ze slunečnicového másla s chilli a octem má glykemickou zátěž 0 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →