Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Okurka má glykemický index 15, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními vegetables se Okurka řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Okurka je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 25 kcal |
| Sacharidy | 5.5g |
| Cukry (celkem) | 2.8g |
| Přirozené | 2.8g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 1.3g |
| Rozpustná | 0.4g |
| Nerozpustná | 0.9g |
| Bílkoviny | 0.9g |
| Tuky | 0.2g |
| Nasycené | 0.03g |
| Nenasycené | 0.17g |
| Sodík | 5mg |
Okurka má glykemický index 15, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Okurka má nízký glykemický index (15), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Okurka má glykemickou zátěž 1 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →