Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Odtučněný jogurt má glykemický index 27, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1.4 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními dairy se Odtučněný jogurt řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Odtučněný jogurt je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 38 kcal |
| Sacharidy | 5.2g |
| Cukry (celkem) | 5.2g |
| Přirozené | 5.2g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 4.1g |
| Tuky | 0.1g |
| Nasycené | 0.07g |
| Nenasycené | 0.03g |
| Sodík | 50mg |
Odtučněný jogurt má glykemický index 27, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1.4 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Odtučněný jogurt má nízký glykemický index (27), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Odtučněný jogurt má glykemickou zátěž 1.4 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →