Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
nopálové kaktusové destičky má glykemický index 7, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0.2 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními vegetables se nopálové kaktusové destičky řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
nopálové kaktusové destičky je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 16 kcal |
| Sacharidy | 3.3g |
| Cukry (celkem) | 1.1g |
| Přirozené | 1.1g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 2.2g |
| Rozpustná | 0.7g |
| Nerozpustná | 1.5g |
| Bílkoviny | 1.4g |
| Tuky | 0.1g |
| Nasycené | 0.01g |
| Nenasycené | 0.09g |
| Sodík | 18mg |
nopálové kaktusové destičky má glykemický index 7, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0.2 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
nopálové kaktusové destičky má nízký glykemický index (7), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
nopálové kaktusové destičky má glykemickou zátěž 0.2 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →