Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Nízkotučná kuřecí a zeleninová polévka má glykemický index 25, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními other se Nízkotučná kuřecí a zeleninová polévka řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Nízkotučná kuřecí a zeleninová polévka je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 35 kcal |
| Sacharidy | 3.5g |
| Cukry (celkem) | 1.5g |
| Přirozené | 1.5g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 1.1g |
| Rozpustná | 0.33g |
| Nerozpustná | 0.77g |
| Bílkoviny | 4.2g |
| Tuky | 0.6g |
| Nasycené | 0.15g |
| Nenasycené | 0.45g |
| Sodík | 220mg |
Nízkotučná kuřecí a zeleninová polévka má glykemický index 25, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Nízkotučná kuřecí a zeleninová polévka má nízký glykemický index (25), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Nízkotučná kuřecí a zeleninová polévka má glykemickou zátěž 1 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →