Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →
Плодовa напитка лайм-лимон има гликемичен индекс 65, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 6 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
В сравнение с другите beverages, Плодовa напитка лайм-лимон се нарежда над средното по гликемичен индекс.
Плодовa напитка лайм-лимон е подходящ в умерени количества за хора, следящи нивата на захарта.
Защо тази оценка?
| Калории | 38 kcal |
| Въглехидрати | 9.2g |
| Захари (общо) | 9g |
| Природни | 1.0g |
| Добавени | 8g |
| Фибри | 0g |
| Разтворими | 0g |
| Неразтворими | 0g |
| Протеини | 0g |
| Мазнини | 0g |
| Наситени | 0g |
| Ненаситени | 0g |
| Натрий | 5mg |
Плодовa напитка лайм-лимон има гликемичен индекс 65, което го класифицира като храна с умерен ГИ. С гликемично натоварване 6 на 100g, то има минимално влияние върху кръвната захар.
Плодовa напитка лайм-лимон има умерен гликемичен индекс (65). Хора с инсулинова резистентност могат да го консумират умерено.
Плодовa напитка лайм-лимон има гликемично натоварване 6 на 100g, което показва минимално влияние върху нивата на кръвната захар.
Logi · Управление на инсулинова резистентност
Logi сканира храните ви, изчислява гликемичното натоварване в реално време и показва точно как всяка съставка влияе на захарта ви.
Започнете безплатно →