Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Сирі несолоні волоські горіхи має глікемічний індекс 15, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 1 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими nuts, Сирі несолоні волоські горіхи займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Сирі несолоні волоські горіхи — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 654 kcal |
| Вуглеводи | 13.7g |
| Цукри (всього) | 2.6g |
| Природні | 2.6g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 6.7g |
| Розчинна | 1.7g |
| Нерозчинна | 5g |
| Білки | 15.2g |
| Жири | 65.2g |
| Насичені | 6.1g |
| Ненасичені | 57g |
| Натрій | 2mg |
Сирі несолоні волоські горіхи має глікемічний індекс 15, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 1 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Сирі несолоні волоські горіхи має низький глікемічний індекс (15), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Сирі несолоні волоські горіхи має глікемічне навантаження 1 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →