Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
соус з нежирного йогурту з чилі та травами має глікемічний індекс 25, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 1 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими dairy, соус з нежирного йогурту з чилі та травами займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
соус з нежирного йогурту з чилі та травами — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 55 kcal |
| Вуглеводи | 5g |
| Цукри (всього) | 4.2g |
| Природні | 4.2g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 0.7g |
| Розчинна | 0.28g |
| Нерозчинна | 0.42g |
| Білки | 4.5g |
| Жири | 1.2g |
| Насичені | 0.7g |
| Ненасичені | 0.5g |
| Натрій | 60mg |
соус з нежирного йогурту з чилі та травами має глікемічний індекс 25, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 1 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
соус з нежирного йогурту з чилі та травами має низький глікемічний індекс (25), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
соус з нежирного йогурту з чилі та травами має глікемічне навантаження 1 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →