Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
кисле молоко має глікемічний індекс 27, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 1 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими dairy, кисле молоко займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
кисле молоко — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 55 kcal |
| Вуглеводи | 4.8g |
| Цукри (всього) | 4.8g |
| Природні | 4.8g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 0g |
| Розчинна | 0g |
| Нерозчинна | 0g |
| Білки | 3.3g |
| Жири | 1.5g |
| Насичені | 1g |
| Ненасичені | 0.5g |
| Натрій | 45mg |
кисле молоко має глікемічний індекс 27, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 1 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
кисле молоко має низький глікемічний індекс (27), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
кисле молоко має глікемічне навантаження 1 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →