Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Безалкогольне пиво лайм-м’ята має глікемічний індекс 40, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 2 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими beverages, Безалкогольне пиво лайм-м’ята займає серед найнижчих позицію за глікемічним індексом.
Безалкогольне пиво лайм-м’ята — хороший вибір для людей, які контролюють цукор у крові, інсулінорезистентність або дотримуються дієти з низьким ГІ.
Чому така оцінка?
| Калорії | 20 kcal |
| Вуглеводи | 4.5g |
| Цукри (всього) | 4g |
| Природні | 0.5g |
| Додані | 3.5g |
| Клітковина | 0g |
| Розчинна | 0g |
| Нерозчинна | 0g |
| Білки | 0g |
| Жири | 0g |
| Насичені | 0g |
| Ненасичені | 0g |
| Натрій | 5mg |
Безалкогольне пиво лайм-м’ята має глікемічний індекс 40, що класифікує його як продукт із низьким ГІ. З глікемічним навантаженням 2 на 100г він має мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Безалкогольне пиво лайм-м’ята має низький глікемічний індекс (40), що робить його хорошим варіантом для людей з інсулінорезистентністю.
Безалкогольне пиво лайм-м’ята має глікемічне навантаження 2 на 100г, що вказує на мінімальний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →