Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Свіжа молода картопля має глікемічний індекс 58, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 10 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими vegetables, Свіжа молода картопля займає вище середнього позицію за глікемічним індексом.
Свіжа молода картопля підходить у помірних кількостях для людей, які стежать за рівнем цукру.
Чому така оцінка?
| Калорії | 75 kcal |
| Вуглеводи | 17g |
| Цукри (всього) | 0.8g |
| Природні | 0.8g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 1.5g |
| Розчинна | 0.5g |
| Нерозчинна | 1g |
| Білки | 2g |
| Жири | 0.1g |
| Насичені | 0.03g |
| Ненасичені | 0.02g |
| Натрій | 7mg |
Свіжа молода картопля має глікемічний індекс 58, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 10 на 100г він має помірний вплив на рівень цукру в крові.
Свіжа молода картопля має помірний глікемічний індекс (58). Люди з інсулінорезистентністю можуть вживати його помірно.
Свіжа молода картопля має глікемічне навантаження 10 на 100г, що вказує на помірний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →