Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Торт Наполеон має глікемічний індекс 70, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 28 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими sweets, Торт Наполеон займає серед найвищих позицію за глікемічним індексом.
Торт Наполеон може спричинити швидкі стрибки цукру і його слід вживати невеликими порціями.
Чому така оцінка?
| Калорії | 370 kcal |
| Вуглеводи | 40g |
| Цукри (всього) | 22g |
| Природні | 4.0g |
| Додані | 18g |
| Клітковина | 1g |
| Розчинна | 0.3g |
| Нерозчинна | 0.7g |
| Білки | 4g |
| Жири | 22g |
| Насичені | 13g |
| Ненасичені | 8g |
| Натрій | 210mg |
Торт Наполеон має глікемічний індекс 70, що класифікує його як продукт із високим ГІ. З глікемічним навантаженням 28 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Торт Наполеон має високий глікемічний індекс (70). Людям з інсулінорезистентністю слід обмежити його споживання.
Торт Наполеон має глікемічне навантаження 28 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →