Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →
Солона закуска має глікемічний індекс 65, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 34 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Порівняно з іншими sweets, Солона закуска займає вище середнього позицію за глікемічним індексом.
Солона закуска підходить у помірних кількостях для людей, які стежать за рівнем цукру.
Чому така оцінка?
| Калорії | 520 kcal |
| Вуглеводи | 52g |
| Цукри (всього) | 2g |
| Природні | 2.0g |
| Додані | 0g |
| Клітковина | 5g |
| Розчинна | 1.5g |
| Нерозчинна | 3.5g |
| Білки | 10g |
| Жири | 32g |
| Насичені | 10g |
| Ненасичені | 20g |
| Натрій | 900mg |
Солона закуска має глікемічний індекс 65, що класифікує його як продукт із помірним ГІ. З глікемічним навантаженням 34 на 100г він має значний вплив на рівень цукру в крові.
Солона закуска має помірний глікемічний індекс (65). Люди з інсулінорезистентністю можуть вживати його помірно.
Солона закуска має глікемічне навантаження 34 на 100г, що вказує на значний вплив на рівень цукру в крові.
Logi · Управління інсулінорезистентністю
Logi сканує ваші страви, розраховує глікемічне навантаження в реальному часі та точно показує, як кожен інгредієнт впливає на ваш цукор.
Почати безкоштовно →