Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şekersiz bitkisel süt (badem veya soya), D vitamini ve kalsiyum ile güçlendirilmiş glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer beverages ile karşılaştırıldığında, Şekersiz bitkisel süt (badem veya soya), D vitamini ve kalsiyum ile güçlendirilmiş glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Şekersiz bitkisel süt (badem veya soya), D vitamini ve kalsiyum ile güçlendirilmiş kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 18 kcal |
| Karbonhidratlar | 0.6g |
| Şekerler (toplam) | 0g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0.3g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 1.1g |
| Yağ | 1.2g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 1g |
| Sodyum | 50mg |
Şekersiz bitkisel süt (badem veya soya), D vitamini ve kalsiyum ile güçlendirilmiş glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Şekersiz bitkisel süt (badem veya soya), D vitamini ve kalsiyum ile güçlendirilmiş düşük glisemik indekse (25) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Şekersiz bitkisel süt (badem veya soya), D vitamini ve kalsiyum ile güçlendirilmiş 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →