Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
şekersiz badem sütü glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer beverages ile karşılaştırıldığında, şekersiz badem sütü glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
şekersiz badem sütü kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 13 kcal |
| Karbonhidratlar | 0.4g |
| Şekerler (toplam) | 0g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0.2g |
| Çözünür | 0.08g |
| Çözünmez | 0.12g |
| Protein | 0.5g |
| Yağ | 1.1g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 1g |
| Sodyum | 35mg |
şekersiz badem sütü glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
şekersiz badem sütü düşük glisemik indekse (25) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
şekersiz badem sütü 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →