Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeker kabuğu glisemik indeksi 80 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 76 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şeker kabuğu glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Şeker kabuğu hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 400 kcal |
| Karbonhidratlar | 95g |
| Şekerler (toplam) | 90g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 90g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0g |
| Yağ | 1g |
| Doymuş | 0.5g |
| Doymamış | 0.5g |
| Sodyum | 10mg |
Şeker kabuğu glisemik indeksi 80 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 76 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Şeker kabuğu yüksek glisemik indekse (80) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Şeker kabuğu 100g başına 76 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →