Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Şeftali chutney glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 27 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Şeftali chutney glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Şeftali chutney kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 180 kcal |
| Karbonhidratlar | 42g |
| Şekerler (toplam) | 38g |
| Doğal | 13.0g |
| Eklenmiş | 25g |
| Lif | 1.2g |
| Çözünür | 0.4g |
| Çözünmez | 0.8g |
| Protein | 0.7g |
| Yağ | 0.2g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0.1g |
| Sodyum | 350mg |
Şeftali chutney glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 27 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Şeftali chutney orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Şeftali chutney 100g başına 27 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →