Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Sebze cipsleri glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 20 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Sebze cipsleri glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Sebze cipsleri kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 380 kcal |
| Karbonhidratlar | 60g |
| Şekerler (toplam) | 10g |
| Doğal | 10.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 8g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 6g |
| Yağ | 12g |
| Doymuş | 1.5g |
| Doymamış | 10g |
| Sodyum | 300mg |
Sebze cipsleri glisemik indeksi 45 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 20 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Sebze cipsleri düşük glisemik indekse (45) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Sebze cipsleri 100g başına 20 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →